מנהלת מחלקת דרמטולוגיה בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

 

ד"ר רוני קאופמן ווטרינרית מומחית לבעיות עור מטעם הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית.

 

ד"ר רוני קאופמן בוגרת מחזור 2006 של בית הספר לרפואה ווטרינרית של האוניברסיטה העברית. עם סיום הלימודים הצטרפה לצוות של "בית החולים הווטרינרי בהרצליה" שם עבדה בין השנים 2007-2010. בשנת 2010 התחילה התמחות בדרמטולוגיה וטרינרית תחת הנחייתה של המומחית לרפואת עור ד"ר גילה צור ז"ל, מטעם הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית - European College of Veterinary Dermatology בתום תקופת ההתמחות המשיכה ד"ר קאופמן לעבוד במחלקת דרמטולוגיה בבית החולים.

 

במהלך השנים טיפלה וליוותה אלפי כלבים וחתולים הסובלים מבעיות עור וגם לא מעט סוסים, חמורים, ארנבונים ושרקנים. עברה הכשרות בתחומים ספציפיים בדרמטולוגיה, כגון דרמטו-היסטופתולוגיה, אימונולוגיה (מערכת החיסון) ודרמטולוגיה של סוסים, הדריכה מאות סטודנטים לווטרינריה בתחום הדרמטולוגיה, ותמכה בהכשרת מתמחים נוספים בתחום.

 

בשנת 2017 עברה בהצלחה את בחינות המומחיות של הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית וקיבלה את התואר "מומחית לדרמטולוגיה ווטרינרית מטעם הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה ווטרינרית" – Dip ECVD. ד"ר רוני קאופמן מנהלת את מחלקת דרמטולוגיה בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי ואחראית על תחום ההוראה הדרמטולוגית בבית הספר לווטרינריה.

נשמח להזמין אותך ואת החתול או הכלב שלך לביקור במרפאה

איך מגיעים אלינו?

רח' שוהם 1, המרכז המסחרי נווה מונוסון

שעות פתיחה

א'-ה': 09:00-13:00, 16:00-19:00

ו' וערבי חג: 10:00-13:00

תודה. ניצור איתך קשר בהקדם.